• داک لولر
  • داک لولر
  • داک لولر
  • داک لولر
  • داک لولر

داک لولر

کارخانه : کیلومتر 25 آزادراه خلیج فارس – خروجی رباط کریم – شهرک وهن آباد – علی آباد – خ شهید یزدانی – بلوار کارگر – خ صنعت – کوچه تلاش – پلاک 33

برای قیمت تماس بگیرید

نوع آگهی : فروش یا ارائه
تاریخ : ۱۴۰۲-۱۲-۱۶
وضعیت : بدون استفاده
گارانتي : بله

توضیحات

داک لولر

ELEDOCK از سال 1380 در گستره ایران زمین ، داک لولر های بارگیری تولید می کند. این تراز کننده های درجه یک به عنوان قوی ترین و بادوام ترین سطح کننده های اسکله در صنعت حمل و نقل و تجهیزات لجستیک ایران شناخته شده اند که فرآیند بارگیری روان و کارآمد را ارائه می دهند. تراز کننده های داک ELEDOCK می توانند به صورت خودکار یا مکانیکی فعال شوند و به صورت حفره ای، لبه داک یا عمودی در دسترس هستند. هر نوع تراز کننده در اندازه‌ها و ظرفیت‌های مختلف برای برآوردن نیازهای بارگیری وجود دارد.

قیمت داک لولر

داک لولر ، ترازهای داک هیدرولیک ELEDOCK با یک کنترلر فعال می شوند. آنها از عملکردهای بالا بردن و اکستنشن کامل لبه با سیلندرهای هیدرولیک و پمپ هیدرولیک چند واحدی و ایستگاه های موتور استفاده می کنند. ترازهای هیدرولیک ELEDOCK ساده ترین کارکرد و کمترین تعمیر و نگهداری را دارند . آنها همچنین ایمن ترین گزینه بارگیری هستند، زیرا این ترازها حاوی فیوزهای سرعتی هستند تا از سقوط آزاد در شرایط خروج کامیون جلوگیری کنند. ELEDOCK یک پیشرو در صنعت تراز کننده های پایه هیدرولیکی است و به دلیل استحکام و دوام تراز کننده ها شناخته شده است.

تراز هیدرولیک

داک لولر های ELEDOCK یک تراز بارگیری سنگین و با کیفیت عالی است که بهره وری و ایمنی بی نظیری را با طراحی فولادی ساختاری برتر ارائه می دهد. این داک لولر ها هم از نظر مهندسی و هم در عملیات کاملاً هیدرولیک است.

امکانات

فعال سازی با دکمه

عملیات هیدرولیک

30000 – 120000 CIR

سازه فولادی با قایق های بیرونی کانالی، ساخت جعبه چهار طرفه

لولاهای جلو و عقب به سبک پیانو

سیلندر بالابر با توقف ایمنی سرعت داخلی

سیلندر لب فرورفته

حفاظ های تاشو پنجه با گودال

بلوک منطقی سیال

لب مانع اختیاری

صفحه بررسی تعمیر و نگهداری روی عرشه

حداکثر عرض استاندارد – 7 اینچ

حداکثر طول استاندارد – 12

داک لولر های مکانیکی ELEDOCK یک راه حل اقتصادی برای کاربردهای اساسی هستند، در حالی که همچنان استحکام و دوام را ارائه می دهند. این ترازها از یک زنجیر کششی برای بالا بردن عرشه استفاده می کنند. سپس اپراتور به سادگی عرشه را به سمت بستر تریلر یا مکان ذخیره شده برمی‌گرداند. ترازهای مکانیکی ELEDOCK مجهز به اکستنشن لب مثبت Lip Drive و یک مکانیسم طولانی برای نگه داشتن مکانیسم برای شرایط شناور شدید هستند.

خرید داک لولر

وقتی اندازه اهمیت دارد، تراز کننده بارگیری مکانیکی سنگین ELEDOCK را انتخاب کنید. پشتیبانی مستقیم لولای عقب و یک عرشه با استحکام بالا که از ترکیب کانال‌های فولادی ساختاری ساخته شده است، برتری ساختاری استثنایی را برای کاربردهای سنگین ارائه می‌کند.

داک لولر در اراک
داک لولر در اراک

ترازهای مکانیکی یا هیدرولیک لبه داک

تراز کننده های لبه داک ELEDOCK مستقیماً بر روی صفحه اسکله نصب می شوند و محدوده کاری توصیه شده +/-3 اینچ و حداکثر محدوده عملکرد +/-5 اینچ در بالا یا پایین داک را ارائه می دهند. واحدها با عملکرد مکانیکی یا هیدرولیکی ارائه می شوند.

تسطیح های لبه داک با کارکرد مکانیکی، بزرگ ترین سطح فروش های لبه داک در صنعت هستند. مکانیسم بالابر فنری دوگانه ما کارایی و دوام ثابت شده را ارائه می دهد. مهندسی دقیق و ساخت ناهموار عمر طولانی را تضمین می کند. عملیات ایمن و آسان است.

مدل‌های لبه داک با عملکرد هیدرولیکی، راحتی و ایمنی کنترل دکمه‌ای را ارائه می‌کنند. طراحی هیدرولیک ELEDOCK ، با قابلیت افزایش قدرت و جمع شدن لبه و عرشه و قفل لب هیدرولیک، بهترین در صنعت است. کنترل سرعت انحصاری ما سرعت فرود تراز را تنظیم می کند.

تراز اسکله هیدرولیک ذخیره عمودی

تراز کننده حوض ذخیره عمودی ELEDOCK ، کنترل محیطی بی نظیری را برای مشتریانی که ذخیره سازی مواد غذایی یا برنامه های حساس به دما دارند، ارائه می دهد. با ذخیره سازی در موقعیت عمودی، به درب سقفی اجازه می دهد تا یک مهر و موم کامل به کف گودال ایجاد کند. مینی داک لولرهای بهبود یافته، محافظت از درب سقفی، افزایش امنیت، بهبود بهره وری و نگهداری آسان را ارائه می دهند.

این داک لولر ها در عرض های استاندارد ارائه می شوند. طول های دیگر ممکن است در صورت درخواست در دسترس باشد.

درباره ELEDOCK

ELEDOCK بیش از 20 سال است که یک تولید کننده پیشرو در تجهیزات بارگیری بوده است. با تمرکز بر کیفیت، همه محصولات با افتخار ساخت ایران هستند.

تلفن تماس :

۰۲۱۵۵۴۴۵۳۹۴ – ۰۲۱۵۵۴۴۹۰۸۷

09123083511

آدرس :

کارخانه : کیلومتر 25 آزادراه خلیج فارس – خروجی رباط کریم – شهرک وهن آباد – علی آباد – خ شهید یزدانی – بلوار کارگر – خ صنعت – کوچه تلاش – پلاک 33

بازدید وبسایت : Eledock.com

 


توصیه رپورتاژ آگهی : قبل از تحویل کالا و خدمات از پرداخت وجه خودداری کنید . با آگهی دهنده تماس بگیرید و از اصالت کالا و خدمات اطمینان حاصل کنید . 

 

موقعیت

کارخانه : کیلومتر 25 آزادراه خلیج فارس – خروجی رباط کریم – شهرک وهن آباد – علی آباد – خ شهید یزدانی – بلوار کارگر – خ صنعت – کوچه تلاش – پلاک 33
نظر بنویسید
تصویر نمایه
webmaster
شخصی

ارسال پیام

ارسال پیام
ملاحظات برای کاربران
  1. دیدار با فروشنده در محل مناسب
  2. خودداری از معامله نقدی 
  3. ارزیابی پیشنهادات نامتعارف
  4. توجه : رپورتاژ آگهی هیچ مسئولیتی در قبال معاملات کاربران و بازدیدکنندگان ندارد

آگهی های ویژه

آگهی های جدید

جستجو
بالا