• خرید بیمه درمان تکمیلی خانواده

خرید بیمه درمان تکمیلی خانواده

آمل خیابان امام خمینی (ره) نبش آفتاب 10 ساختمان بهار

برای قیمت تماس بگیرید

نوع آگهی : خرید یا تقاضا
تاریخ : ۱۴۰۰-۱۲-۱۵
وضعیت : استفاده شده
گارانتي : بله

توضیحات

بیمه درمانی,بیمه تکمیلی,بیمه تکمیلی خانواده

بیمه تکمیلی یکی از خدمات بیمه می باشد که همانطور از نامش پیداست به عنوان تکمیل کننده هزینه های درمانی افراد در کنار بیمه های پایه (تأمین اجتماعی، خدمات درمانی و… ) برای جبران هزینه های درمان می باشد .

در این نوع بیمه، بیمه گذار بیمه تکمیلی را برای هزینه های درمانی مازاد بر بیمه پایه در یک قرارداد یکساله مورد استفاده قرار می دهد ، اگر فرد  بیمار از خدمات پایه ای بیمه استفاده نکند باید همه هزینه های درمان را شخصا پرداخت کند که در حال حاضر بیمه های تکمیلی با شرایط متفاوت و متناسب با وضعیت بیمه گذار؛ این هزینه های را جبران می کنند.

در بیمه تکمیلی پکیج هایی بعنوان پوششهای بیمه نامه ارائه می شود که در شرکتهای بیمه ای مختلف به پکیج پایه ای که در عرف وجود دارد؛ پوششهایی هم قابل اضافه شدن هستند که با توجه به درخواست و نیاز بیمه گذار و با توجه به توان پرداخت حق بیمه و خصوصیات شغلی و… یک پکیج بیمه ای به بیمه گذار معرفی می گردد. این پوششها بصورت اختصار شامل موارد زیر می باشند:
هزینه‌های بستری در بیمارستانها و مراکز درمانی مجاز هزینه‌های افراد همراه بیمار‌های زیر 7 سال و بالای 70 سال و جراحی های عمومی و تخصصی، هزینه‌های ویزیت و دارو به همراه هزینه‌های استفاده از خدمات اورژانس ،هزینه‌های آمبولانس داخل شهر یا بین شهری، هزینه‌های دندانپزشکی ، هزینه‌های جراحی رفع عیوب انکساری چشم، هزینه‌های پاراکلینیکی، هزینه جراحی های مجاز سرپایی، هزینه خدمات آزمایشگاهی و فیزویتراپی، هزینه‌های زایمان( طبیعی و سزارین)، هزینه‌های خرید اروتز و پروتز و سمعک و عینک و…..

جهت خرید بیمه درمان تکمیلی می توانید از سایت بهینشو اقدام کنید

www.behinsu24.com

 


توصیه رپورتاژ آگهی : قبل از تحویل کالا و خدمات از پرداخت وجه خودداری کنید . با آگهی دهنده تماس بگیرید و از اصالت کالا و خدمات اطمینان حاصل کنید . 

 

موقعیت

آمل خیابان امام خمینی (ره) نبش آفتاب 10 ساختمان بهار
نظر بنویسید
تصویر نمایه
بهینشو
فروشنده

ارسال پیام

ارسال پیام
ملاحظات برای کاربران
  1. دیدار با فروشنده در محل مناسب
  2. خودداری از معامله نقدی 
  3. ارزیابی پیشنهادات نامتعارف
  4. توجه : رپورتاژ آگهی هیچ مسئولیتی در قبال معاملات کاربران و بازدیدکنندگان ندارد

آگهی های ویژه

آگهی های جدید

جستجو
محصولات
بالا