• تاپینگ پیتزا و ساندویچ
  • تاپینگ پیتزا و ساندویچ

تاپینگ پیتزا و ساندویچ

تهران - جاده آدران به شهریار - نرسیده به کهنز - خیابان عسل - بلوار امام خمینی پلاک 16

برای قیمت تماس بگیرید

نوع آگهی : فروش یا ارائه
تاریخ : ۱۴۰۱-۱۰-۳۰
وضعیت : بدون استفاده
گارانتي : بله

توضیحات

قسمت فوقانی تاپینگ پیتزا استیل

در قسمت بالایی تاپینگ شیشه نصب می شود که به آن پیشخوان نیز گفته می شود. تولید تجهیزات آشپزخانه های صنعتی استیل من آماده طراحی دستگاه های تاپینگ با تغییرات دلخواه شماست. برای مثال به جای شیشه شما می توانید قفسه های طبقاتی سفارش دهید. در جلوی تاپینگ پیتزا و ساندویچ ریل نصب می شود و به راحتی می توان آن را در خط سلف سرویس قرارداد. این ریل مخصوص قرار دادن سینی بود و می توان به نیاز مشتری آن را اضافه نمود

طراحی قسمت زیرین تاپینگ

قسمت زیرین تاپینگ به صورت صندوق بوده و در دو نوع فریزی و یخچالی طراحی می شود که بسته به نیاز خود می توانید سفارش دهید.

کاربرد تاپینگ پیتزا و ساندویچ برای سرد نگاه داشتن مواد غذایی و مایعات در رستوران ها و فست فود و کیترینگ است. این محصول جزو تجهیزات آشپزخانه صنعتی و دسته تجهیزات بردوتی بوده و سالاد بار نیز گاها نامیده می شود .

تاپینگ ها عمدتا به دو صورت هستند تاپینگی که قسمت پائینی آن یخچالی یا فریزی است که بسته به نیاز خود می توانید سفارش دهید تا طراحی و تولید شود.

ابعاد

اندازه استاندارد که برای تاپینگ پیتزا وجود دارد اندازه های 120 ، 150 ، 190 سانتی متری برای طول هستند. نیز عرض استاندارد این محصول 80 سانتی متر و ارتفاع ان 90 سانتی متر هستند. به ترتیب طول ظرفیت بن ماری 1/3 برای که قابل قرارگیری در تاپینگ باشد به ترتیب 6 ، 8 ، 10 لگن بن ماری می باشد. اندازه های بن ماری می تواند بسته به نیاز شما متغیر باشد و از بن ماری با ظرفیت بالا استفاده کرد. اندازه در واقع می توان گفت که به جای بن مای های 1/3 می توان به جای 6 بن ماری از 2 بن ماری 1/1 استفاه کرد. اما استفاده از بن ماری های 1/3 به جای بن ماری های بزرگ تر این است که در صورتی که شما تعدادی زیادی تنوع در سالاد و ترشی و سایر مواد غذایی داشته باشید می توان تمام این موارد را می توانید در یک دستگاه تاپینگ قرار دهید. 

 


توصیه رپورتاژ آگهی : قبل از تحویل کالا و خدمات از پرداخت وجه خودداری کنید . با آگهی دهنده تماس بگیرید و از اصالت کالا و خدمات اطمینان حاصل کنید . 

 

موقعیت

تهران - جاده آدران به شهریار - نرسیده به کهنز - خیابان عسل - بلوار امام خمینی پلاک 16
نظر بنویسید

ارسال پیام

ارسال پیام
ملاحظات برای کاربران
  1. دیدار با فروشنده در محل مناسب
  2. خودداری از معامله نقدی 
  3. ارزیابی پیشنهادات نامتعارف
  4. توجه : رپورتاژ آگهی هیچ مسئولیتی در قبال معاملات کاربران و بازدیدکنندگان ندارد

آگهی های ویژه

آگهی های جدید

جستجو
محصولات
بالا