• فروش پروجکت سرور 2019 اصل – پروجکت سرور 2019 قانونی

فروش پروجکت سرور 2019 اصل – پروجکت سرور 2019 قانونی

تهران - فلسطین شمالی - خیابان ذاکری - پلاک 1 - واحد 2

برای قیمت تماس بگیرید

نوع آگهی : فروش یا ارائه
تاریخ : ۱۳۹۸-۰۴-۱۸
گارانتي : بله

توضیحات

ویژگی های جدید نسخه‌ی ۲۰۱۹ پراجکت:

۱. ایجاد وابستگی بین وظیفه‌ها با استفاده از منوی کشویی

تا به امروز هر وقت می‌خواستیم پیشنیازهای یک وظیفه رو در نمای گانت وارد کنیم باید شناسه (ID) وظیفه(های) پیشنیاز رو حفظ می‌کردیم و در ستون پیشنیاز (Predecessors) تایپ می‌کردیم. حالا ولی یک منوی کشویی در این ستون ظاهر میشه و میشه وظیفه‌ها رو به راحتی انتخاب کرد. در این منو، همه‌ی وظیفه‌های پروژه درست مانند زمانبندی لود میشه و می‌تونید یک یا چند وظیفه رو در یک مرحله انتخاب کنید. این منو در ستون پسنیاز (Successors) هم نمایش داده میشه.

پیش از این (و البته هماکنون) با دبل کلیک بر روی هر وظیفه، میشد به پنجره Task Information رفت و نام پیشنیاز رو به جای ID از یک لیست انتخاب کرد. اما این کار چند محدودیت نسبت به قابلیت جدید دارد. اول اینکه نمایش وظیفه‌ها به صورت یک لیست ساده است و نه به شکل یک ساختار چند سطحی WBS. دوم، در هر نوبت امکان انتخاب تنها یک پیشنیاز است. و سوم اینکه امکان انتخاب پسنیاز وجود ندارد .

۲. فیلد «نام خلاصه وظیفه»

فیلدی با عنوان «Task Summery Name» اضافه شده است و البته این تنها فیلدی نیست که به این نسخه افزوده شده ولی بیشترین توجه رو جلب کرده است. این ستون رو می‌تونید به نماهای مربوط به وظیفه اضافه کنید و نام خلاصه وظیفه‌ی مربوط به هر وظیفه رو مقابل اون ببینید. به نظر نمیاد که این ستون در نمای گانت کارکردی داشته باشه. تعریف شدن این فیلدِ «فقط خواندنی» بیشتر برای اهداف گزارشگیری بوده است.

۳. برچسب بر روی نوارها و خط پیشرفت در تایملاین

کمتر دیده شده (حداقل در اینجا) که از قابلیت تایملاین توسط کارشناسان استفاده بشه. دلیل‌های زیادی داره. ولی در پراجکت ۲۰۱۹ امکانات جالبی به این قابلیت اضافه شده که میتونه تایملاین رو به یکی از گزارش‌های ثابت پروژه تبدیل کنه. از اکنون میتونید بر روی نوارهای تایملاین برچسب بزنید و اونها رو نامگذاری کنید. همچنین خط پیشرفت هر وظیفه‌ای که در تایملاین اضافه شده در داخل آن نمایش داده میشه.

۴. منوی Help

و در آخر اینکه منوی Help به صورت پیش‌فرض در ریبون دیده میشه که فقط حاوی دو لینک به آموزش‌های موجود در سایت مایکروسافت و یک فرم ارائه بازخورد به مایکروسافت است. می‌تونید با رفتن به بخش Options، این سربرگ اضافی رو حذف کنید.

.

.

.

.

.

فروشگاه مایکروسافت لایسنس: لایسنس محصولات اصلی(اورجینال) مایکروسافت

تهران – فلسطین شمالی – خیابان ذاکری – پلاک 1 – واحد 2

تهران – اقدسیه – نرسیده به مینی سیتی – ضلع شمالی بزرگراه ارتش – پلاک 113 – طبقه 4

سایت :

https://store.itresearches.ir

https://store.itresearches.ir/لایسنس-اورجینال-پروجکت-سرور-project-server-2010-2013-2016/

ایمیل: 

Iran@microsoftlicense.com

تلفن:

021-28422 (خط ویژه)

02128429090

موبایل:

09103016003

فاکس:

02128429386

 

 


توصیه رپورتاژ آگهی : قبل از تحویل کالا و خدمات از پرداخت وجه خودداری کنید . با آگهی دهنده تماس بگیرید و از اصالت کالا و خدمات اطمینان حاصل کنید . 

 

موقعیت

تهران - فلسطین شمالی - خیابان ذاکری - پلاک 1 - واحد 2
نظر بنویسید

ارسال پیام

ارسال پیام
ملاحظات برای کاربران
  1. دیدار با فروشنده در محل مناسب
  2. خودداری از معامله نقدی 
  3. ارزیابی پیشنهادات نامتعارف
  4. توجه : رپورتاژ آگهی هیچ مسئولیتی در قبال معاملات کاربران و بازدیدکنندگان ندارد

آگهی های ویژه

آگهی های جدید

جستجو
محصولات
بالا