برای تجربه بهتر لطفا مرورگر خود را به گوگل کروم، فایرفاکس، اپرا و یا اینترنت اکسپلورر تغییر دهید
توضیحات
قیمت : برای قیمت تماس بگیرید
نوع آگهی : فروش یا ارائه
تاریخ : 1399-10-07
موقعیت : دفتر تهران : خیابان ولیعصر ، نرسیده به سه راه جمهوری ، کوچه رجب بیگی تلفن دفتر : ۹۱۰۱۴۹۱۹-۰۲۱

تجهیزات پزشکی گرمدره

مچ بند طبی (Wrist Brace)

آسیب های دست و مچ می تواند حاد (معمولاً با ضربه یا فشار زیاد) و مزمن (اغلب ناشی از استفاده بیش از حد و مکرر) باشد. شایع ترین موارد آسیب مچ؛ سندرم تونل کارپال و آرتروز می باشد که در همگی این موارد، استفاده از مچ بند برای مراقبت و پشتیبانی از ناحیه ی آسیب دیده ضروری ست.

برای تسکین و بخشی از درمان این آسیب ها، پزشکان ساپورترها و بریس های مچ را بسته به نوع آسیب فرد در تنوع آتل دار و یا کشی توصیه می کنند.

انواع این بریس ها در تنوع بلند و کوتاه، کشی ساده و قابل تنظیم با قفل و بند، آتل دار و بدون آتل، همراه با شست بند و یا کف بند و.... در سایت فروشگاه اینترنتی می مد موجود است.


تجهیزات آزمایشگاهی در گرمدره


توجه داشته باشید که استفاده از تمامی این بریس ها می بایست تحت نظر و توصیه ی پزشک مربوطه تان باشد. چرا که استفاده ی خودسرانه ی این محصولات با عدم تحرک ایجاد شده، موجب خشکی مفاصل شده و ممکن است اعصاب و تاندون ها و عضلات آن نواحی را نیز درگیر کند.


ویژگی های کالا:

این مچ بندها با ثابت و خنثی نگه داشتن مچ، درد و فشار وارده برآن را کاهش داده و فرصت ترمیم به عضلات و تاندون های آن ناحیه می دهند.

مدل های ورزشی این مچ بندها، نقش حفاظتی و حمایتی داشته و از بروز آسیب به اعصاب و عضلات و تاندون های این ناحیه بر اثر حرکات مکرر جلوگیری می کند.

مدل دیگری نیز برای مراقبت از مچ دستی که به تازگی جراحی شده به کار می رود و برخلاف مدل ورزشی، انعطاف پذیری کمی داشته و با بسته شدن به دور مچ، نقش محافظتی خود را به روی آن ایفا می کند.

مدل های دیگر این بریس های مچ، ساده و کشی، ساق دار و بدون ساق بوده و پوشش داخلی همگی این مچ بندها، نرم و راحت و مواد به کار رفته در آن ها ضدحساسیت می باشد.

فروشگاه اینترنتی می مد مجموعه ی کاملی از انواع این مچ بندهای طبی را در سایت فروشگاه خود با امکان خرید آنلاین عرضه کرده و شما می توانید با ارائه ی کد کالای انتخابی خود به همکاران ما در بخش فروش، سفارش خرید خود را ثبت کنید و در کمترین زمان ممکن پس از ثبت خرید، محصول را هرکجا که می خواهید تحویل بگیرید.

تماس با کارشناسان فروش ما هم از طریق تلفن و هم در شبکه های اجتماعی مقدور می باشد.


ارتباط با ما :

تلفن تماس : ۹۱۰۱۴۹۱۹-۰۲۱

خرید محصول

Meymed.com


فروشگاه اینترنتی تجهیزات پزشکی و بیمارستانی می مد سایت می مد شامل کلیه تجهیزات پزشکی خانگی و بیمارستانی می باشد.


دفتر تهران : خیابان ولیعصر ، نرسیده به سه راه جمهوری ، کوچه رجب بیگی

تلفن دفتر : ۹۱۰۱۴۹۱۹-۰۲۱


دفتر شمال : مازندران، ساری، خیابان پانزده خرداد، خیابان پیام نور، فروشگاه اینترنتی تجهیزات پزشکی می مد

تلفن دفتر : ۰۱۱-۳۳۳۲۲۴۳۷

راه های تماس با کارشناسان فروش ما نیز هم به صورت تلفنی و هم به صورت آنلاین در شبکه های اجتماعی می باشد.

 

 موقعیت
امتیاز آگهی شما

آگهی های مشابه
بالا