• مرکز زالو درمانی در شرق تهران

مرکز زالو درمانی در شرق تهران

تهران - خیابان پیروزی بعد از پرستار

برای قیمت تماس بگیرید

نوع آگهی : فروش یا ارائه
تاریخ : ۱۴۰۱-۰۱-۲۴

توضیحات

مرکز زالو درمانی در شرق تهران

زالو درمانی

روش‌های طب مکمل سابقه طولانی دارند، اما پزشکیمدرن اخیراً بر کاربردهای عملی آنها تمرکز کرده است. زالو درمانی (MLT) یا هیرودتراپی، یک تکنیک قدیمی است کهتوسط بسیاری از محققان برای تأثیرات احتمالی بر بیماری های مختلف مانند بیماری هایالتهابی، آرتروز و بعد از جراحی های مختلف مورد مطالعه قرار گرفته است.

در سراسر جهان، گونه های مختلف زیادیاز زالو هامورد آزمایش و مطالعه قرار گرفتند. در عملکرد زالوها بیش از 20 ماده فعال زیستیشناسایی شده مانند آنتی استازین، اگلین، گوامرین، هیرودین، ساراتین، بدلین، مکمل ومهارکننده های کربوکسی پپتیداز که در فرایند زالو درمانی ترشح می کنند.

آنها دارای عملکردهای ضد درد، ضد التهابی،مهارکننده پلاکت، ضد انعقاد و تنظیم ترومبین و همچنین اثرات تخریبی و ضد میکروبیماتریکس خارج سلولی هستند، اما با مطالعات بیشتر، طیف اثرات ممکن است گسترش یابد.

زالو درمانی یک تکنیک ارزان، موثر است که بهکارگیری آن نیز آسان است و روش های عمل آن برای بیماری های خاص مشخص شده است. درنتیجه، برای درمان برخی از بیماری ها، زالو درمانی بیشتر از  یک روشجایگزین است و یک انتخاب مکمل و/یا یکپارچه است.


بهترین مرکز زالو درمانی در تهران


زالو درمانی بخشی از درمان های چند رشته ای استو مواد فعال زیستی مختلفی ترشح می کند. این مواد در بین گونه‌ها متفاوت است و گونه‌هایمختلف هم از نظر قابلیت درمان و هم از نظر مولکول‌های ترشحی خاص مورد ارزیابی قرارگیرند و این میتواند پتانسیل بسیار زیادی برای موارد جدید شناسایی شده زالو وجوددارشته باشد و اینها می توانند درمان های آینده باشند.

جهت دریافت خدمات زالو درمانی در مطب دکتر مرضیه خان احمدی واقع در خیابان پیروزی ، میتوانید همه روزه با نوبت قبلی مراجعه کنید و از خدمات طب سنتی ایرانی بهره مند شوید . مطب دکتر مرضیه خان احمدی ، ، یگانه مرکز ارائه کننده روش های نوین طب سنتی در ایران

زالو درمانی دارویی (MLT)یا هیرودتراپی نوعی روش درمانی تکمیلی و یکپارچه است که با زالوهای خون‌مکندهاعمال می‌شود. یک یا چند زالو به پوست ناحیه مشکل دار چسبانده می شود و هدف به دستآوردن مزایای بالقوه بزاق زالو است که در حین تغذیه زالو ترشح می شود. MLT برای قرن ها مورد استفاده قرار گرفته است واصطلاح زالو از کلمه “laece”(پزشک) تهیه شده است. اولین کاربردهای ثبت شده در مصر باستان مشاهده شد. . علاوهبر این، سوابق پزشکی چینی، عربی، آنگلوساکسون، یونان باستان، و رومی ارجاعات زیادیبه MLT دارند. در قرن هفدهم اروپا،MLT به وسیع ترین حوزهکاربرد خود رسید.1، 3 از دهه 1900، توجه متخصصان پزشکی کاهش یافته است، اما در 30سال گذشته، MLT به بخش مهمی از بسیاریاز تحقیقات علمی تبدیل شده است.

مطب دکتر مرضیه خان احمدی ، خیابان پیروزی ،ارائه کننده خدمات زالو درمانی در طب سنتی

تلفن رزرو : 77169765 – 021

09020710120

Halotherapy.Net

 

 

 


توصیه رپورتاژ آگهی : قبل از تحویل کالا و خدمات از پرداخت وجه خودداری کنید . با آگهی دهنده تماس بگیرید و از اصالت کالا و خدمات اطمینان حاصل کنید . 

 

موقعیت

تهران - خیابان پیروزی بعد از پرستار
نظر بنویسید
تصویر نمایه
webmaster
شخصی

ارسال پیام

ارسال پیام
ملاحظات برای کاربران
  1. دیدار با فروشنده در محل مناسب
  2. خودداری از معامله نقدی 
  3. ارزیابی پیشنهادات نامتعارف
  4. توجه : رپورتاژ آگهی هیچ مسئولیتی در قبال معاملات کاربران و بازدیدکنندگان ندارد

آگهی های ویژه

آگهی های جدید

تبلیغات

جستجو
بالا